hackathon
15-17 Вересня
Освітній хакатон
– це формат організації освітнього процесу, що сприяє пошуку нових методів роботи, активізує ефективну комунікацію між учасниками, дозволяє розширювати коло партнерських зв’язків у реалізації проєктів. Це конкурсна подія, коли команди працюють над ідеєю та пітчать себе та запропоновані проєкти перед колегами та кураторками.
Для кого це
для усіх митців, кураторів, артменеджерів, які прагнуть знайомитись, розвиватись, дізнаватись секрети арт індустрії, створювати та реалізовувати свої проєкти, а не складати їх "в стіл". Для усіх, хто хоче пройти усі етапи підготовки артпроєктів та зрозуміти, як це працює.
Що ви отримаєте
Покрокові алгоритми підготовки та реалізації артпроєктів, цікаві завдання та лекції, навчитесь працювати у короткі строки, працювати в стресових ситуаціях, презентувати себе та свій проєкт. Група фіналістів матиме змогу презентувати свій проєкт в галерейному просторі у співпраці з кураторками.
Що це?
Що чекає на всіх учасників:
На фіналістів чекає:
Бюджетування майбутнього проєкту
Галерейна локація для реалізації проєкту
Три дні активної онлайн роботи
Командна робота
Консультації від нашої команди
Лекції та цікаві завдання
Можливість презентувати себе
Пітчинг та онлайн голосування
Вартість участі – 1900 грн.
Вересня
ОСВІТНІ ПРОГРАМИ
Стратегії успіху в арт-бізнесі
Всім привіт! Ваші улюблені кураторки на зв'язку
Ми давно є інсайдерами професійного арт середовища, за нашими плечима роки досвіду роботи, десятки успішних реалізованих кураторських проектів, сотні індивідуальних консультацій. Ми вдвох також є засновницями улюбленоих вами проектів: ARTBOT, BOHEMIAN ART CORNER. Ми знаємо, що потрібно митцю для побудови успішної кар'єри в арт середовищі в Україні та за кордоном.

Роками ми здобували свій професійний досвід, бачили мистецьке закулісся та прокачували свою стресостійкість, справляючись із челенжами. Ми знаємо відповіді на всі ваші запитання, тож оформили
їх у великому курсі, який стане вашим компасом на шляху до успішного розвитку кар'єри. Ми хочемо, аби українська арт сцена розвивалась професійно і тому докладемо до цього свої особисті зусилля.
Курс від арткураторок
Анни Аветової & Дар’ї Біленко
Старт продажів 20.05
Старт курсу 29.05