Click to order
Andrii
Aksiutov
Андрій Аксютов
народився 1977 року в містечку Млинів на Рівненщині. Ще в ранньому дитинстві Андрій знав, що його життя буде неодмінно пов'язане з творчістю. Здобувши художню освіту, у 19 років він опановує ремесло інкрустатора, наступною сходинкою стало здобуття спеціальності художника-педагога.

Багато професій підкорилися Андрію на етапі визначення і становлення творчої індивідуальності: серед них проба себе в якості журналіста, ведучого на радіо, вітражиста, дизайнера, педагога і навіть будівельника. Понад 10 років знадобилося, щоб втілити в життя дитячу мрію стати художником.

Активну художню діяльність розпочав у 2010 році. Наразі працює і проживає в місті Рівне. Серії картин Андрія Аксютова виступають вираженням пошуку стійкості в хаосі створеного. Мірила для виокремлення тієї чи іншої серії - безліч чинників, зокрема хронологія, настрій, техніка тощо. Назви картин при цьому виступають дієвим засобом ідентифікації та орієнтації, але насправді подекуди можуть принижувати чи спрощувати твір, тож часто автор вдається до номерів, а не слів. Така концепція слугує для того, щоб дати певні підстави потенційному глядачеві, скерувати його в тому творчому процесі, що активно розвивається й блукає, коли одночасно пишуться картини з різних серій. Роботи художника відзначаються несподіваним для пейзажу колоритом. Техніка багатошарового накладання фарби в кілька етапів вражає своєю витримкою та зв'язністю. Велика кількість творів вирізняються градієнтними, майже голограмоподібними переходами кольорів, які демонструють постійну динаміку, постійні переходи одного в інше.