Проекти
Проекти
Проекти
Проекти
Проекти
Проекти
Проекти
Проекти
Проекти
Проекти
Проекти
Проекти
A² =$ 1T Opportunity
Архітектурний симпозіум “A² =$ 1T Opportunity” відбувся 14 червня 2022 року у Teufelhof Basel (Швейцарія) у форматі панельної дискусії. Метою цього заходу було знайомство представників українського мистецького сектору із західними колегами для майбутнього налагодження співпраці у питаннях відбудови інфраструктури та міст України. Захід був відкритий послом України у Швейцарії — Артемом Рибченком.
Tuasho, Kiew & Basel, Peak Views and Centernet
EMERGING ART
IN UKRAINE
– перша книга про сучасне мистецтво в Україні Люсі Бондар та Анни Аветової
Як виглядає сучасне мистецтво в Україні? CP PUBLISHING та мистецька агенція TUASHO випустили першу збірку робіт молодих художників. «EMERGING ART in Ukraine»
— перше повноцінне видання про сучасне молоде мистецтво в Україні, яке набуло розвитку за останні роки.
Проект демонструє українські таланти сучасності, які виросли і як особистості, і як творчі одиниці з нашою незалежною країною. Книга охоплює різноманітні мистецькі роботи: живопис, колаж, цифрове мистецтво, фотографію, скульптуру та текстиль. Разом із мистецькими творами читач знайде інформацію про біографії митців, а також відповіді на запитання про те, що для них означає мистецтво і звідки вони черпають натхнення, про вияв національної самосвідомості у їхніх творах, зміни в їхню творчість під час війни, і, звичайно, про надію на майбутнє українського мистецтва.
Bohemian art corner
Втілив у собі новий формат репрезентації сучасного мистецтва – виставка молодого сучасного мистецтва з усіма атрибутами вечірки. Наші арт-вечірки – це завжди концептуальне, відкрите для гостей дійство, інтегроване під конкретну нову локацію.

Мандрівний формат дозволяє знаходити нові приголомшливі локації, відкривати таємні місця та створювати круті колаборації. Тут ти завжди оточений мистецтвом, творчими людьми, насолоджуючись моментом у невимушеній богемній обстановці.
TUASHO & DASHA BILENKO
ART BOT
Телеграм канал, в якому можна дізнатися про найактуальніші можливості у сфері сучасного мистецтва. Тут ми з командою відбираємо та публікуємо заявки на open calls/конкурси/резиденції, а також пости з добіркою актуальної інформації.
TUASHO & DASHA BILENKO
YOUTUBE
Тут можна дізнатися більше про сучасне мистецтво та життя креативної спільноти. На каналі ми публікуємо відеоінтерв'ю з художниками, фотографами, кураторами та іншими фігурами з креативної сфери, огляди виставок, влоги та подкасти. Розмови та думки блогерів, арт-дилерів та колекціонерів — все про художню культуру, арт-менеджмент та натхнення.
TUASHO
OVERALL
OVERALL це фешн бренд, створений на початку 2020 року. Його мета – підтримка української культури. OVERALL прагне зробити її близькою та модною, тому на комбінезонах представлені картини видатних українських художників. Цей бренд, створений Анастасією Братковою, покликаний просувати ідею сталого споживання одягу, мистецтва та культури.

За підсумками літнього конкурсу дизайнери бренду розмістили на комбінезонах 10 робіт-переможців. Ця лімітована колекція під назвою "Take Ukrainian art on" була продемонстрована на показі мод у рамках Ukrainian Fashion Week.
Зроблено спільно з Overall brand
ART LABORATORY
Art Laboratory - креативна асоціація незалежних художників зі всього світу, яка займається репрезентацією міжнародного арт-проекту #StrangeTime
TUASHO, Степан Рябченко
STAY ART HOME
Допомагай країні, слідкуючи за мистецтвом у реальному часі
Перший у світі онлайн-аукціон “STAY ART HOME” стартував в Україні 10 квітня. Його лоти створюються у прямому ефірі відомими художниками.
Роботи створюються у форматі реального часу, а ставки робляться просто у коментарях. Власник роботи також визначається онлайн. Ним стає учасник з найвищою ставкою
Зроблено спільно з IDEII Creative Project Company та Ігорем Абрамовичем
2020
ФОРУМ Креативна Україна АРТприємництво в Україні Панельна дискусія
Як завжди – відверто про най болючіші теми.
За останні декілька років, інтерес держави та міжнародних партнерів до сфери українського мистецтва збільшився у багато разів. Чому? Адже важливість культурної дипломатії в наш час виходить на перше місце – а представниками тут виступають наші митці. Деякі з них представляли нашу країну ще до часів незалежності!
2019