Click to order
Dima
Kashtalyan
Мене звати Діма Кашталян.
Я використовую оригінальну детальну техніку і я б назвав свій стиль дотворк, пуантилізм, штрихування. Я малюю як чорно-білу, так і кольорову графіку, вуличне мистецтво та ілюстрації. Я малюю більше 10 років. Я почав з класичного графіті.

Головне правило, якого я дотримуюся у своїй роботі, – це чесність і усвідомлення своєї відповідальності перед аудиторією. Я вважаю, що творча праця є надзвичайно важливою частиною життя людини, тому до неї слід ставитися обережно та розумно.

Усі мої роботи – це відображення мого внутрішнього світу, моїх емоцій, моєї життєвої позиції та принципів. Я малюю лише те, у що щиро вірю і вважаю заслуговуючим уваги, навіть якщо це непопулярно чи не так часто говорять.

Мистецтво має сильний вплив на людей, і те, як воно є, залежить від авторів і від тих людей, які представляють предмети мистецтва публіці. Перш ніж створити новий твір, я ретельно продумую ідею, меседж і художні засоби, за допомогою яких я можу донести свою думку.
У своїй творчості я завжди піднімаю якісь проблеми, актуальні як для сучасного суспільства, так і для окремої людини. Для цього я переважно використовую добре відомі об’єкти і надаю їм нестандартну форму та символічний зміст. Крім того, я намагаюся сформувати та зберегти свій фірмовий стиль у кожній роботі.

Щоб підсилити ефект своїх творів, я використовую великий формат і ретельно деталізую кожну роботу. У цьому випадку людина, швидше за все, залишиться на роботі, розглядаючи її і оцінюючи, скільки часу і сил було вкладено в картину.
Крім того, створюючи нову роботу, я завжди прагну зробити її кращою і цікавішою за попередню, тим самим розвиваючи свої навички в процесі малювання.