Click to order
Rita
Maikova
Рита Майкова – київська художниця-абстракціоніст. Вона вважає мистецтво нескінченним діалогом між душею і Всесвітом. Вона вивчає психологію, і це дуже впливає на її реферативні роботи.
Художниця пройшла довгий шлях, перш ніж знайшла свій унікальний стиль самовираження. Головна фігура її натхнення - Любов. Ключове завдання її мистецтва – призупинити нескінченний внутрішній дискурс, що відбувається всередині будь-якої людини, і дати можливість кожному відчути життя в цей момент, «тут і зараз», відчути зв’язок між собою та цілим світом. Її яскраві картини надзвичайні та різноманітні, тому що вона працює над фантастичними портретами, сюрреалістичними картинами тощо. Для малювання художниця використовує акрилові та акварельні фарби.
Твори Рити сповнені символів і знаків. Кожен з них привносить власне відчуття. Якими б складними на перший погляд не здавалися її абстракції, загалом вони представляють собою просту форму, зрозумілу кожному. Це свідомість і підсвідомість, що танцюють на полотні. Різноманітність і переплетення форм збуджують уяву, і кожен впізнає в ньому свій сюжет і свої асоціації. Занурення в ці динамічні форми схоже на медитацію, коли картина звертається до глядача.
Рита хоче, щоб людина, яку приваблює її полотно, неодмінно потонула в його багатстві, забула про зовнішню суєту і хоча б на мить стала дослідником нових світів.